BLUE DRON MEDIA » O nas


 

Nazywam się Rafał Haczek.
Jestem założycielem i właścicielem firmy Blue Dron Media.

 

 

 

  Fotografia i filmowanie


Fotografia zawsze była częścia mojego życia. Już jako mały chłopiec nie rozstawiałem się z aparatem. Jako nastolatek pełniłem nieoficjalną funkcję szkolnego fotografa. Fotografowałem przyrodę, architekturę i portrety. Wykonywałem zdjęcia obiektów niebieskich za pomocą teleskopu, a także zdjęcia lotnicze i podwodne (jestem licencjonowanym płetwonurkiem).

 

Pierwszą kamerę filmową zdobyłem jako dwudziestolatek. Przechodziłem kilka etapów ewolucji technologii filmowej, od taśm 8 mm, przez kasety wideo, Hi8, po obecną erę zapisu cyfrowego wysokiej rozdzielczości.

 

Moje prace fotograficzne i filmowe zostały docenione w konkursach, a także były publikowane  w prasie, telewizji  i Internecie.

 

  Pilotowanie dronów


Jestem entuzjastą lotnictwa, z doświadczeniem szybowcowym, paralotniowym i symulatorowym (bardzo przydatne w pilotowaniu dronów). Pisuję w wielu polsko i anglojęzycznych portalach lotniczych. Miałem także przyjemność pracować jako tłumacz dla renomowanych producentów samolotów, poznając tajniki awiacji od samych podstaw.

 

Z wykształcenia jestem geografem (UJ), więc zarówno meteorologia, nawigacja, jak i korzystanie z map (oraz ich tworzenie) są moją drugą naturą. Okazało się to niezwykle przydatne w pracy pilota dronów.

 

Posiadam aktualną licencję pilota UAV uprawniającą do wykonywania lotów komercyjnych. Posiadam niezbędne ubezpieczenie, najnowszy wysokiej klasy sprzęt latający i optyczny oraz rosnące z każdym dniem doświadczenie, gwarantujące najwyższą jakość pracy i bezpieczeństwo.

 

  Montaż filmów


W Blue Dron Media korzystamy z profesjonalnych narzędzi firmy Adobe, m.in. Premiere Pro, After Effects, Photoshop, czy Lightroom. Dzięki nim tworzymy profesjonalnej jakości materiały, takie jak galerie zdjęć oraz filmy. Każdy film jest w pełni wyedytowanym dziełem zawierającym pracę montażową, kolorystyczną i korekcyjną, a ponadto wyposażony jest w czołówkę, efekty specjalne, napisy i starannie dobraną oprawę muzyczną.

 

Zapraszam do kontaktu i współpracy z firmą Blue Dron Media. Mam nadzieję, że przyniesie ona obu stronom mnóstwo satysfakcji z profesjonalnie wykonanych usług.